masaż Lomi Lomi

Już od zamierzchłych czasów „praca z ciałem” odgrywała na Hawajach bardzo istotną rolę. Obejmowała ona nie tylko znane do dziś techniki masażu, lecz również cała gamę duchowych aspektów życia człowieka. Masaż Lomi lomi pierwotnie praktykowany był w świątyniach przez „kahunów”.

Lomi jest hawajskim słowem określającym masaż. Oznacza ono „naciskać, ugniatać, pocierać, jak również pracować nad wnętrzem i zewnętrzną stroną”, ale także „dotykanie miękką łapą zadowolonego kota”.
Lomi lomi w naturalny sposób leczy psychikę pacjenta, a zabieg jest ucztą dla zmysłów.  To wewnętrzne spojrzenie na od dawna pielęgnowane życzenie, wsłuchiwanie się w ujmujące dźwięki, odczuwanie tropikalnego ciepła i ciągle powracający, rozległy dotyk określonych części ciała. Wszystkie te elementy przyczyniają się do tego, że pacjent szybko i  całkowicie oddaje się masażowi.

Prowadząca:  Kinga Roszczyniała

Niezależna instruktorka masażu Lomi lomi ,

masażu Shantala® oraz masażu ciążowego .

Termin kursu: w trakcie ustaalania na 2013r

Kurs masażu lomi lomi trwa dwa dni
Czas zajęć: od 9:30 do 18:00 (przerwa obiadowa między godziną 13 a 14)


Cena kursu: 900zł

Cena obejmuje skrypt , film instruktażowy oraz chustę do masażu.

liczba wolnych miejsc: 12/12

 
 
Copyright © REMED, Centrum Rehabilitacji.                                                 rehabilitacja •  masaż •  kursy i szkolenia •  galeria •  kontakt